Papgyerek kerestetik

2015. május 24., címkék: református zenei fesztivál, rzf, papgyerek találkozó, böszörményi gergely

A magyarországi református gyülekezetek száma meghaladja az ezerkétszázat. Ebből az adatból kiindulva, akár több ezer „papgyerek" élhet országszerte – mondta Böszörményi Gergely, aki május utolsó hétvégéjére álmodta meg az I. Országos Papgyerek Találkozót. A Református Zenei Fesztivál programjába illesztett rendezvényre korosztálytól függetlenül minden református lelkész leszármazottját várják a budapesti Lónyay Utcai Református Gimnáziumba.